<
Мой профиль | Вход
2015
08.12.2015

Злагоджена робота працівників РЛП «Краматорський» та громадськості дає результати

 

            Матеріали, щодо незаконної порубки хвойних дерев(сосна кримська) на території природно-заповідного фонду – РЛП «Краматорський», що сталися 06.12.2015 на території ділянці №1 «Біленьке» кв. 36,   де браконьєри спиляли 17 дерев, були направлені до правоохоронних органів. Наразі повідомляємо, що за вказаним фактом відкрите кримінальне провадження за ст.. 246 КК України ( яка передбачає відповідальність у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на термін до 6 місяців, або обмеження волі на термін до 3 років, або позбавлення волі на такий же термін, з конфіскацією незаконно добутого).  Окрім передбаченого за цією статтею покарання, правопорушникам доведеться відшкодувати збитки завдані державі у розмірі 5952 грн.

            Додатково повідомляємо, що в грудні-січні розмір відшкодування шкоди за незаконне вирубування або пошкодження до ступеня припинення росту молодих хвойних та вічнозелених дерев, для територій та об’єктів природно-заповідного фонду, розташованих у межах населених пунктів, обчислюється за таксою Додатку 1 до постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2013 №541 збільшеною у 4 рази.

Адміністрація парку виказує щіру подяку всім учасникам, які рейдували територією та допомогали у затриманні правопорушників. Разом ми робимо важливу справу зберігаючи природу для нащадків. І в подальшому парк сподівається на спільну співпрацю небайдужих громадян і в майбутньому.    

 
 
 
07.12.2015

06.12.2015 близько 13.00 на території ділянки РЛП «Краматорський» №1 «Біленьке» працівниками служби державної охорони Парку сумісно з діячами організації «Правий сектор» були затримані троє правопорушників, які незаконно спиляли 17 дерев сосни кримської. Зі слів затриманих, вони діяли по завданню замовника, якби виконувачі злочину не були вчасно затримані, вони, з їх слів, були повинні спиляти 150 дерев сосни кримської. Замовник злочину приблизно о 19.30 прибув за незаконно спиляними деревами на автомобілі «Газель» з ціллю вивезення краденого майна. Водій автомобілю був затриманий, а замовник організації злочину зник з місця подій. На місце правопорушення був викликаний наряд Національної поліції, який належним чином оформив усі необхідні документи по даному факту, затримані правопорушникі були доставлені до Краматорського міського відділу Національної поліції, а автомобіль «Газель» з незаконно спиляними соснами – на штрафмайданчик. Приблизний рівень шкоди, заподіяної природно-заповідному фонду складає 6324 гривні. По даному факту правопорушення розпочате слідство.

 
 
 
02.12.2015

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр провів у Краматорську XIV міжрегіональну науково-практичну конференцію «Ковиловий степ»

 

         28 листопада відбулася XIV міжрегіональна науково-практична конференція «Ковиловий степ» на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ст. №25 з профільним навчанням, що проходила в рамках 90-річчя юннатівського руху в Україні.  

         На конференцію «Ковиловий степ», незважаючи на складні умови в Донецькій області, приїхали учасники з міст: Дзержинськ, Добропілля, Красноармійськ, Краматорськ, Красний Лиман, Слов’янськ, а також районів Костянтинівського, Красноармійського, Добропільського, Великоновосілківського, Волноваського. Конкурс є міжрегіональним, тому в ньому беруть участь юні дослідники із інших степових областей України. В цьому році – це діти з Харківської, Запорізької, Херсонської областей. Вони брали участь дистанційно. Разом – 112 учасників. 
         Програмою Конференції було передбачено: пленарне засідання, екскурсія по галереях та тематичних виставках ЗОШ №25, робота 3-х секцій : «Охорона та збереження степових біоценозів», «Розмноження та інтродукція степових рослин», «Екологічні проблеми степових регіонів». 
         Регіональний Ландшафтний Парк «Краматорський» також прийняв активну участь в роботі конференції. В майбутньому плануємо і далі співпрацювати з  Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром і проводити спільні заходи, акції та конференції.

         Всі учасники Конференції отримали сертифікати, а кращі дослідники були нагороджені грамотами ДОЕНЦ та подарунками. 

https://sites.google.com/site/donoenc/home/podiie-donoenc/doneckijoblasnijekologo-naturalisticnijcentrprovivukramatorskuxivmizregionalnunaukovo-prakticnukonferenciukovilovijstep

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
24.11.2015

На офіційному сайті видання «Новости Краматорска» hi.dn.ua у рубриці «Народная новость» 17.11.2015 опублікований матеріал «Огонь и ложь», який торкався випадків надзвичайних ситуацій у регіональному ландшафтному парку «Краматорський». Наведені факти є неправдивими та не відповідають дійсності. Автор матеріалу віднісся до публікації непрофесійно, не перевірив дійсності інформації. Адміністрація Парку офіційно повідомляє, що на його території, на ділянці №1 «Біленьке» дійсно мали місце факти пожеж, які мали ознаки штучного походження (підпалу). Пожежі були виявлені працівниками служби державної охорони Парку та своєчасно локалізовані сумісно з працівниками Краматорського лісництва Слов’янського держлісгоспу та Краматорського міського відділу Головного управління МНС України в Донецькій області. Службою держохорони РЛП «Краматорський» по кожному випадку було складено відповідні матеріали. Адміністрацією Парку складено заяви про скоєння злочинів, та передано до Краматорського міського відділу міліції. Між тим, наявність вказаних матеріалів зацікавлені особи можуть перевірити, звернувшись, згідно закону про публічну інформацію, звернувшись до адміністрації РЛП «Краматорський», Краматорського міського відділу міліції та МНС.

Оскільки вказана публікація є неправдивою та не відповідає дійсності, адміністрація РЛП «Краматорський» залишає за собою право звернутися із скаргою до правоохоронних органів для притягнення авторів даного матеріалу до відповідальності згідно чинного законодавства України.

 
 
жовтень 2015
 
 
Співпрацівниками відділу рекреації та екологічної освіти регіонального ландшафтного парку «Краматорський» за вересень - жовтень 2015 р. прочитано 11 лекцій про заповідну природу нашого краю та зокрема Парку для учнів ЗОШ м. Дружкывка. Лекції
супроводжувались демонстрацією відповідної, розробленої у РЛП «Краматорський» фото презентації та показом фільму про Парк.
 
3 вересня

Співпрацівниками відділу рекреації та екологічної освіти регіонального ландшафтного парку «Краматорський» 2 вересня 2015 р. прочитано лекцію про заповідну природу нашого краю та зокрема Парку для учнів двох 5-х класів ЗОШ № 8 та 3 вересня для 6-го класу ЗОШ № 25 м. Краматорська. Лекції супроводжувались демонстрацією відповідної, розробленої у РЛП «Краматорський» фото презентації та показом фільму про Парк.

 
 
 
 
2015
1 вересня
 
Співпрацівниками відділу рекреації та екологічної освіти регіонального ландшафтного парку «Краматорський» 1 вересня 2015 р. прочитано 2 лекції про заповідну природу нашого краю та зокрема Парку для учнів двох 5-х та двох 6-х класів ЗОШ № 26 м. Краматорська, сел. Біленьке, яке розташоване у безпосередній близькості до меж Парку. Лекції супроводжувались демонстрацією відповідної, розробленої у РЛП «Краматорський» фото презентації та показом фільму про Парк.
  
 
 
 
2012


21 апреля - День окружающей среды
В РЛП "Краматорский" проведен очередной субботник, посвященный Дню окружающей среды. В его ходе территория "Визит-центра" Парка окончательно приведена в надлежащее санитарное состояние после зимнего периода, проведено дополнительное озеленение, ремонт мест отдыха и других рекреационных объектов.

 
2011


22 июля
Проведено раскрытие предложений конкурсних торгов по закупке работ по капитальному ремонту здания и вспомогательных помещений для оборудования музея природы РЛП "Краматорский". С протоколом раскрытия вы можете ознакомиться ЗДЕСЬ


20 июня
Документация конкурсних торгов по закупке работ по капитальному ремонту здания и вспомогательных помещений для оборудования музея природы РЛП "Краматорский" опубликована в информационном бюллетене "Вісник державних закупівель". Также Вы можете ознакомиться с ней ЗДЕСЬ


31 мая
Комитет по конкурсным торгам РЛП "Краматорский" объявляет начало проведения процедуры конкурсной закупки за государственные средства. Предмет закупки - работы по проведению капитального ремонта здания и подсобных помещений для организации в нем музея природы. С годовым планом конкурсных закупок РЛП "Краматорский" и объявлением о начале конкурсных торгов можно ознакомиться ЗДЕСЬ , а также на официальном веб-портале государственных закупок в Украине


16 апреля - День окружающей среды
День окружающей среды - экологический профессиональный праздник, в Украине ежегодно проводимый в третью субботу апреля. В этот день органы государственной власти, природоохранные учреждения и общественные организации проводят экологические субботники, посвященные благоустройству и озеленению территорий, уборке мусора и другим мероприятиям, направленным на наведение надлежащего порядка после зимнего периода.

Субботник, организованный силами работников Парка, был проведен на территории его "Визит-центра". В его ходе высажено 350 саженцев крымской сосны, 2 молодые лиственницы, кусты роз, подготовлены к засеву цветники, осуществлены другие работы, благодаря которым это прекрасное место организованного отдыха стало еще более привлекательным для краматорчан и гостей нашего города.


 

15 апреля
Специалисты Парка приняли участие в жюри конкурса экологических агитбригад и экологического брейн-ринга среди учащихся 6-ти школ города, которые были организованы и проведены на базе ОШ № 4 г. Краматорска.

14 апреля
Представители Парка приняли участие в проведении ежегодного конкурса работ учащихся школ города "Крок до науки", сформировав жюри секции "Экология и биология". Мероприятие было проведено на базе Центра внешкольной работы г. Краматорска.


2010
 
Издан сборник очерков "По страницам Красной книги Краматорска (Животный мир)". Это первое издание такого рода в Донецкой области. В подготовке книги принимало участие большое количество специалистов-зоологов, в их числе - сотрудники РЛП "Краматорский".
   


7 сентября

 
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

84313 Україна, Донецька область, м. Краматорськ, б. Машинобудівників, 30, оф. 16. Телефон/факс: (06264) 5-23-74
Kramatorsk.INFO : Все новости Краматорска и региона
  E-mail: kramlpark@mail.ru
Зробити безкоштовний сайт з uCoz© 2023