<
Мой профиль | ВходКомітет по конкурсним закупівлям РЛП "Краматорський" визначив предмети конкурсних закупівель за державні кошти на 2013 рік та починає проведення торгів на закупівлю робіт з капітального ремонту будівлі для обладнання музею природи по вул. Самаркандська, 78 в с. Камишеваха, м. Краматорськ. Згідно Закону України "Про здійснення державних закупівель" (№ 2289-VI; 1.06.2010) представляємо до Вашої уваги документи по вказаній закупівлі у визначені законодавством терміни

Річний план конкурсних закупівель РЛП "Краматорський" на 2013 рік

Оголошення про конкурсну закупівлю робіт "Капітальний ремонт будівлі для обладнання музею природи по вул. Самаркандська, 78 в с. Камишеваха, м. Краматорськ.Документація конкурсних торгів по закупівлі робіт "Капітальний ремонт будівлі для обладнання музею природи по вул. Самаркандська, 78 в с. Камишеваха, м. Краматорськ.


Протокол розкриття пропозицій конкурсних торгів по закупівлі робіт "Капітальний ремонт будівлі для обладнання музею природи по вул. Самаркандська, 78 в с. Камишеваха, м. Краматорськ.


Інформація про відхилення пропозицій конкурсних торгів по закупівлі робіт "Капітальний ремонт будівлі для обладнання музею природи по вул. Самаркандська, 78 в с. Камишеваха, м. Краматорськ.


Повідомлення про акцепт пропозиції конкурсних торгів


Оголошення про результати конкурсних торгів


Звіт про результати проведення процедури конкурсних торгів
Пошук
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

84313 Україна, Донецька область, м. Краматорськ, б. Машинобудівників, 30, оф. 16. Телефон/факс: (06264) 5-23-74
Kramatorsk.INFO : Все новости Краматорска и региона
  E-mail: kramlpark@mail.ru
Зробити безкоштовний сайт з uCoz© 2024